+372 58388000 eestipost@list.ru

KKK

Kui soovite enne tellimuse eest tasumist 100% kindel olla, et kõik valitud kaubad on koheselt olemas, toimige alljärgnevalt:

1) Täitke ostukorv
2) Ilma kauba eest tasumata kirjutage meile kontakti vormist, et soovite kontrollida ostukorvi pandud kaupade kohest olemasolu. Kaupade nimekirja ei ole vaja lisada- piisab kui lisate oma
kliendinime ( nime, mille all meie lehele registreerusite).
3) Helistage meile ja kontrollige laoseis.
4) Kui soovite seejärel valitud kaubad osta, kinnitate ostukorvi ja maksate oma tellimuse eest nagu tavaliselt. Soovitame sel juhul vormistada tellimus koheselt- muidu võib kaupade laoseis
vahepeal uuesti muutuda.

Ostlemine Vitateka.ee internetikaupluses on turvaline. Pakume Teile soodsat ja mugavat ostukeskkonda ning oleme Teile usaldusväärseks partneriks. Me müüme ainult kontrollitud pàritoluga sertifitseeritud kaupa ning kontrollime kõiki tooteid enne müüki panekut.

Kliendi andmete privaatsus ja turvalisus on meile oluline. Kliendi andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele, välja arvatud tellimuse täitmiseks või kui seadus seda kohustab. Teil on õigus ja võimalus oma kliendikonto Vitateka andmebaasist mistahes hetkel kustutada.

• Müüja võib teha internetipoe ostujuhendis muudatusi ilma Ostjaid sellest eraldi teavitamata, muutes infot kodulehel.
• Müüja võib tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügi tellimuslepingust taganeda, kui Ostja ei ole arvet tasunud (vaata ostujuhendi “maksmise” osa).
• Kui mingil põhjusel on tellitud toode laost otsa saanud või muutnud võimatuks selle müümine, pakume Ostjale asemele samaväärset või paremat kaupa. Kui Ostja ei soovi valitud kaupa asendada, tagastame koheselt makstud raha.
• Me ei vastuta tehniliste probleemide tõttu Ostjale võimaliku tekkiva kahju eest. Tehniliste probleemide all on mõeldud Müüjast mitte olenevaid tegureid nagu näiteks internetiühenduse katkestused, serveri rikked jms.
• Vitateka ei vastuta tellitud toote hilisema kättetoimetamise eest postiasutuse viivituse korral ja muudel meist mitte olenevatel põhjustel.
• Käesolevates lepingutingimustes ja ostu-müügi tellimuslepingutes on arvestatud Eesti Vabariigi seadusandlust. Kõik erimeelsused püütakse lahendada kliendi huve silmas pidades läbirääkimiste teel, et leida parim võimalik lahendus.

  1. Valige omale sobiv kaubakategooria.
  2. Valige omale meelepärane toode ja sobiv kogus ning vajutage nuppu ” lisa ostukorvi”
  3. Kui olete toodete lisamise lõpetanud, vajutage “kassasse”


x